درباره ما

گروه مهندسی بتن آزما مفتخر است که در عرصه های مختلف از جمله خدمات مشاوره ای ، طراحی ، تولید و اجرای انواع کفپوش های صنعتی بر پایه سیمان و رزین در کشور پیشرو باشد. وجود تیم های متخصص و کارآمد در واحدهای مختلف گروه مهندسی بتن آزما از جمله واحدR &D و آزمایشگاه های مجهز پایه سیمانی و پایه رزینی و واحد تضمین کیفیت امور طراحی ، تولید و اجرای انواع کفپوش های صنعتی در گروه های پایه سیمانی ، پایه رزینی و انواع سیستم های درزبندی در ضخامت های چند میلیمتر تا چند سانتیمتری بر روی بسترهای قدیمی و جدید را امکان پذیر کرده است.
این تنوع محصولات امکان استفاده از کفپوش های گروه مهندسی بتن آزما را در واحدها و صنایع مختلف از جمله فولاد ، نفت ، برق، چاپ ، خودرو ، کاشی و سرامیک ، غذایی و دارویی ، سالن های تولید ، انبارها ، راه آهن و مترو ، پارکینگ ها و غیره را میسر ساخته است.

اگر چه اجزای مختلف یک سازه تحت تاثیر تنش ها و عوارض گوناگون قرار دارد ، ولی بدون شک کف سازه در سخت ترین شرایط و متوجه بیشترین عوارض است ، لذا با نگرش سنتی به موضوع کفپوش یا سیستم های ضد خوردگی که جزء زیرساختها و مکمل صنایع کشور می باشد ، به کرات شاهد بروز اشکال در سیستم بهره برداری از سطوح و حتی توقف روند تولید هستیم. اصلاح و تعمیر کف مستلزم صرف هزینه های گزافی است که خسارت ناشی از توقف تولید را نیز باید بر آن افزود از این رو :

ارزانترین پوشش کف در دراز مدت گرانترین آنهاست .

گروه مهندسی بتن آزما در این زمینه می کوشد که با استفاده از تجربه ، نوآوری و پشتیبانی هدفمند ، بهترین خدمات را در سراسر ایران به مشتریان خود در راستای تحقق اهداف آنان ارائه نماید.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
گروه مهندسی بتن آزما
نوع فعالیت :
تولید کننده، عمده فروش، خدمات
خدمات و محصولات :
خدمات مهندسی، کف سازی صنعتی، بتن لیسه ای، بتن استامپی، ترمیم کف سازی، کفپوش اپوکسی، کف پوش پلی یورتان، کف ضد اسید، عرضه مواد افزودنی بتن، کف ضد سایش، محوطه سازی، مقاوم سازی، سایر . . .
نوع مالکیت :
شرکت با مسئولیت محدود
سال شروع فعالیت :
1377
نام شخص مسئول :
مهندس محمد قاسمی
گواهینامه های اخذ شده :
غیره

جدیدترین اطلاعات "گروه مهندسی بتن آزما" را دریافت کنید:

 
گروه مهندسی بتن آزما
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : خدمات مهندسی، کف سازی صنعتی، بتن لیسه ای، بتن استامپی، ترمیم کف سازی، کفپوش اپوکسی، کف پوش پلی یورتان، کف ضد اسید، عرضه مواد افزودنی بتن، کف ضد سایش، محوطه سازی، مقاوم سازی، سایر . . .
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-77452062
بروز رسانی 4 هفته قبل